21 maja o godz. 16:00 w Mediatece odbędzie się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Filmowego, inicjatywy skierowanej do młodych osób zainteresowanych kinem, rozmową o filmach i rozwijaniem kompetencji kulturowych.
Podczas najbliższego wydarzenia uczestnicy obejrzą film poruszający ważne tematy dorastania, relacji rówieśniczych oraz trudnych wyborów, przed którymi stają młodzi ludzie. Projekcja stanie się punktem wyjścia do wspólnej dyskusji, w której młodzież będzie mogła podzielić się swoimi refleksjami, emocjami i doświadczeniami.
Młodzieżowy Klub Filmowy to przestrzeń otwarta, w której młodzi widzowie mogą rozwijać wrażliwość filmową, uczyć się świadomego odbioru kultury oraz budować relacje z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.
Spotkanie odbędzie się w Mediatece. Wstęp wolny.
